fbpx
Darbo Laikas

Maistas į namus

Pristatome Klaipėdoje ir Gargžduose

Maistas į namus Klaipėdoje ir Gargžduose

Blogas oras, neturite noro gaminti, nenorite eiti iš namų, ar sulaukėte netikėtų svečių, pasinaudokite mūsų teikiama paslauga “ Maistas į namus Klaipėdoje bei Gargžduose”. Jūsų patogumui, pristatome maistą į namus visame Klaipėdos ir Gargždų miesto teritorijoje. Mėgaukitės kinų virtuvės patiekalais, neiškeldami kojos iš namų ar ofiso.

Pasinaudokite paslauga „Maistas į namus Klaipėdoje bei Gargžduose“ ir ant Jūsų namų stalo garuos gardžiausi mūsų restorane gaminami kinų virtuvės patiekalai. Klientai, kurie išbandė mūsų paslaugą „Maistas i namus Klaipėdoje ir Gargžduose“, žino mūsų tiekiamo maisto į namus kokybę.

Garantuojame, kad pristatome visada sandariai supakuotus ir dar nespėjusius atvėsti patiekalus, jiems specialiai skirtose pakuotėse ir su reikiamais įrankiais. Todėl visada užsisakę maisto į namus neliksite nusivylę mūsų teikiamos paslaugos kokybe.

Už maistą galite atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele, kai maistas pristatomas į namus.

Garantuojame greitą maisto pristatymą i namus Klaipėdoje bei Gargžduose. Skanu, greita ir už prienamą kainą.

Užsisakę maisto į namus Klaipėdos ir Gargždų mieste, sutaupysite laiko, bei pastangų skirdami maisto gaminimui, beto išbandysite kažką naujo iš plataus kinų virtuvės patiekalų.

Maistą į namus galite užsisakyti Mob. 8 670 07272

Minimali užsakymo suma -20Eur.

nuo 40Eur. pristatome nemokamai Klaipėdos ir Gargždų mieste

Auksinis Liūtas Kinų maistas - pasiūlymas Auksinis Liūtas Kinų maistas - pasiūlymas