Maistas į namus Klaipėdoje


Maistas į namus Klaipėdoje

Blogas oras, neturite noro gaminti, nenorite eiti iš namų, ar sulaukėte netikėtų svečių, pasinaudokite mūsų teikiama paslauga “ Maistas į namus Klaipėdoje”. Jūsų patogumui, pristatome maistą į namus visame Klaipėdos mieste. Mėgaukitės kinų ir japonų virtuvės patiekalais, neiškeldami kojos iš namų ar ofiso.

Pasinaudokite paslauga „Maistas į namus Klaipėdoje“ ir ant Jūsų namų stalo garuos gardžiausi mūsų restorane gaminami kinų ir japonų virtuvės patiekalai. Klaipėdos miesto žmonės, kurie išbandė mūsų paslaugą "Maistas i namus Klaipėdoje", žino mūsų tiekiamo maisto į namus kokybę. Garantuojame, kad pristatome visada sandariai supakuotus ir dar nespėjusius atvėsti patiekalus, jiems specialiai skirtose pakuotėse ir su reikiamais įrankiais. Todėl visada užsisakę maisto į namus neliksite nusivylę mūsų teikiamos paslaugos kokybe.

Už maistą galite atsiskaityti tik grynaisiais pinigais. Atsiprašome, šiuo metu negalime pasiūlyti galimybės atsiskaityti banko kortele, kai maistas pristatomas į namus.

Garantuojame greitą maisto pristatymą i namus Klaipėdoje. Skanu, greita ir už prienamą kainą.

Užsisakę maisto į namus Klaipėdos mieste, sutaupysite laiko, bei pastangų skirdami maisto gaminimui, beto išbandysite kažką naujo iš plataus kinų ir japonų virtuvės patiekalų. Išbandykite ir užsisakykite Sushi suktinukų, kurie jau yra patikrinti ir labai mėgiami mūsų klientų, Japonų virtuvės šefas visada pasiūlys išbandyti kažką naujo, Klaipėdos mieste dar neragautų sushi ritinukų.

Maistą į namus galite užsisakyti Mob. 8 670 07272

Minimali užsakymo suma -10Eur.

nuo 30Eur. pristatome nemokamai