Ugnies puodas


Ugnies puodas – smagiam laikui su kompanija

Kartu ruošiami pietūs ar vakarienė - puiki proga pabūti su šeima, draugų kompanija ir smagiai praleisti laiką, nuoširdus pokalbis prie maisto suartina žmones.
Išmėginkite naujieną – kinų ugnies puodą (huo guo), kuris dar kartais vadinamas kinų keptuve ar fondiu.

 
Ugnies puodo procesas užburia nuo pirmų akimirkų: stalo centre kunkuliuoja indas su sultiniu, kuris ruošiamas su prieskoninėmis žolelėmis. Kiekvienas ugnies puodo ritualo dalyvis bambukinėmis lazdelėmis ruošia maistą: plonais gabalėliais supjaustyta mėsa – aviena, ėriena, kiauliena, jautiena, ar jūros gėrybės – trumpai paverdama kunkuliuojančiame sultinyje. Valgoma kartu su tame pačiame sultinyje trumpai apvirtomis supjaustytomis įvairiomis daržovėmis. Iš sultinio kąsneliai traukiami lazdelėmis, mirkomi padaže ir skanaujami. Viso proceso pabaigoje ragaujamas pats sultinys, kuriame virė mėsa.

Pasirinkus ugnies puodo degustavimą mėgaujamasi maisto ruošimo proceso malonumu, galimybe patiems sukomponuoti norimus ingredientus ir, žinoma, pabendrauti su šalia maistą gaminančiais bei valgančiais.

Išmėginkite patys, tikrai patiks! Tai ir šou, ir bendravimo būdas. Subalansuota kompanijoms, bet tiks ir poroms, šeimoms ar net įmonių vakarėliams. 

Sutaupykite - ketvirtadieniais taikoma speciali patiekalo kaina 49,95 € (kitomis dienomis - 59,95 €).  Rezervuokite jau dabar - tel. 8 608 3222
Laukiame Jūsų kasdien - Taikos pr. 52C (Neapolis), Klaipėda

Visus "Auksinio liūto" virtuvės patiekalus ragaukite ne tik atvykę į restoraną. Užsisakykite maisto į namus ar išsivežimui - paskambinkite 8 608 32221.