Pietauk darbe ir sutaupyk


Pietaukite be streso - užsisakykite maisto į ofisą

Užsisakykite pietus į biurą ar darbo vietą. 

Pietūs darbe – labai svarbūs, jie padeda atstatyti energijos trūkumą, kuris atsiranda dėl aktyvios protinės ir fizinės veiklos darbo metu. Maždaug 60 procentų aktyvios savo dienos praleidžiame darbo vietoje. Kai kuriose įmonėse pietų metas yra ribojamas, todėl šioje situacijoje ideali išeitis - maisto užsakymas į biurą ar kurią kitą Jūsų darbo vietą. 

Idealu, jei pietų pertraukai skirtą laiką padalinsite 40:20 principu: 40 minučių skirsite maistui, valgysite neskubėdami ir ne prie darbo stalo, o likusias 20 minučių skirsite pasivaikščiojimui.

Planuokite savo savaitės pietus – žinokite, ką valgysite rytoj ar net visą savaitę iš anksto. Užsakydami sau ar visam kolektyvui pietus patirsite mažiau streso. Išvengdami stresinių situacijų tausojate sveikatą.

Be to, žinodami, kad numatytu metu pietūs bus pristatyti į darbo vietą, galėsite nebeskubėti ieškodami kavinės ar vietų prisėsti, nereikės rūpintis arbatpinigiais padavėjui. 
Valgymas kartu, pietūs kartu su bendradarbiais sutvirtina draugystę. Pasiūlykite jiems bent 40 min. atsiriboti nuo darbų bei mobiliųjų telefonų. Valgydami ir dirbdami tuo pat metu nei kokybiškai pavalgysite, nei rimtus klausimus išspręsite. Tiesiog pasimėgaukite šiltu maistu ir gera kolegų draugija.

Kinų restorano „Auksinis Liūtas’ personalas pasiryžęs prisidėti prie kokybiškos Jūsų darbo dienos ir tinkamų įpročių formavimo. Kasdien ruošdami skirtingus pietų patiekalus įtiksime kiekvieno norui. Peržiūrėkite visos savaitės dienos pietų meniu.

Iki gegužės pirmos visi pietūs į darbo vietą pristatomi nemokamai (minimali užsakymo suma – 10 eur).

Užsisakius bet kokius 9 dienos pietų patiekalus – 10-ą atvešime nemokamai.

Didesnį dienos pietų kiekį rekomenduojama užsakyti prieš dieną, kad maisto nereikėtų laukti ir Jus pasiektų iš anksto numatytu laiku.

Užsakymai priimami tel. 8 608 32221