Pekino antis


Sekmadieniams su šeima

Netikėtumų kupinų Kinijos gatvių atmosferą, kur gausu kvapų ir egzotiškų patiekalų, kinų restoranas "Auksinis liūtas" kviečia pajusti kiekvieną savaitgalį. Pasiilgusiems nekasdieniškų potyrių virtuvės šefai, atvykę iš Kinijos Šičuan provincijos, paruošė kulinarinę kelionę, į kurią leistis kviečia šeimas, linksmas kompanijas, darbuotojų kolektyvus.

 

Prieš patiekiant į stalą antis supjaustoma į 120 gabalėlių (kai kur į 80 ar 100) ir patiekiama su blyneliais, vadinamais muxu. Patiekiama su įvairiais padažais, pavyzdžiui, cukraus bei česnako padažu, svogūnų laiškais ar porais. Kartais patiekiamos ir kitokios daržovės, kaip antai šiaudeliais pjaustytos morkos ar agurkai. Anties gabalėlis panardinamas į padažą, įvyniojamas į blynelį (arba pats blynelis ištepamas paruoštu padažu ) su daržovėmis, ir skanaujamas.
Namų sąlygomis tokio delikateso nepavyks pasiruošti, tačiau „Auksinio liūto“ virtuvės šefas pasiruošęs pagaminti antį pagal visas tradicijas ir rekomenduoja šį patiekalą užsisakyti iš anksto – tel. 8 608 32221.
Įprasta vienos anties kaina – 35,95 € Sekmadieniais taikoma speciali patiekalo kaina – 25,95 € (viena antis rekomenduojama 4 asmenų kompanijai).

Laukiame Jūsų kasdien - Taikos pr. 52C (Neapolis), Klaipėda

Visus "Auksinio liūto" virtuvės patiekalus ragaukite ne tik atvykę į restoraną. Užsisakykite maisto į namus ar išsivežimui - paskambinkite 8 608 32221.