Banketai / Furšetai


Banketai / furšetai restorane Klaipėdoje.

Pobūvių ( banketų / furšetų) organizavimas Klaipėdoje, nuo plataus kinų – japonų virtuvės patiekalų pasiūlos iki stilingo stalų dekoravimo atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus.

Mūsų darbuotojai pagal Jūsų pageidavimą pasirengę surengti Jums ir Jūsų svečiams puikią puotą – banketą, furšetą ar iškilmingus pietus.

Su mumis Jūsų šventė taps ypatinga! Individualus požiūris į kiekvieną klientą. Švęskite šventes pas mus!

Daugelis esame užsiėmę, skubate ir kartais užmirštame pačias brangiausias gyvenimo šventes, kurias paminėti privalu taip, kad atmintyje liktų nuostabūs prisiminimai.

Pradžiuginkite savo darbuotojus, partnerius, kolegas, o galbūt net ir konkurentus, surengdami banketą ar furšetą, kuriame jie galėtų netik ragauti skanius užkandžius, bet ir pabendrauti, pažinti vieni kitus. Siūlome Jums platų kinų / japonų virtuvės patiekalų asortimentą įvairioms šeimos ar įmonių šventėms. Kūrybingi kinų / japonų virtuvės meistrai, išmanantys savo darbą, naudodamiesi savo ilgamete darbo patirtimi, stengiasi patenkinti net ir išrankiausiųjų svečių norus. Skanus, šviežias maistas pagamintas mūsų virtuvėje sužavi kiekvieną lankytoją, o stalo, bei aplinkos dekoravimas šventei suteikia savitą stilių.

Susisiekite su mumis ir mes aptarsime Jūsų užsakymą, atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus, patarsime sudarant šventės meniu ir įvaizdį.
Dėl detalesnės informacijos skambinkite telefonu.

Banketas ar Furšetas?
Banketas – oficialios vaišės, organizuojamos svarbaus žmogaus ar svečio iš užsienio garbei, bei kitomis svarbiomis progomis. Jų metu didelis dėmesys skiriamas sveikinimo kalboms ir užstalės tvarkai.
Banketai gali būti rengiami tiek namuose, tiek restorane ar kavinėje. Tai priklauso nuo kviečiamų žmonių skaičiaus, priėmimo iškilmingumo. Taip pat nuo žmonių skaičiaus ir patalpos dydžio priklauso kaip svečiai sodinami: prie apskritų ar kvadratinių stalų.
Furšetas (pranc. fourchette - 'šakutė') - pobūvis, organizuojamas įvairiomis progomis: po seminarų, konferencijų, oficialių pasitarimų, jubiliejų ir kitų švenčių proga. Kviestinės vaišės, kurių metu svečiai valgo stati.

Furšeto metu svečiai, naudodamiesi vieninteliu įrankiu - šakute, vaišinasi stovėdami prie stalo, apsitarnauja paprastai patys. Jis patogus tuo, kad nedidelėje patalpoje galima aptarnauti daug svečių. Gali būti organizuojamas ir namuose, kavinėje, konferencijų salių fojė.